Utworzono: 06-10-2014

2 października 2014r. grupa gimnazjalistów z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Łebieniu pod opieką pedagoga szkolnego p. Marzeny Łapa kolejny raz wzięła udział w ogólnopolskiej imprezie rozrywkowo – profilaktycznej „NIEĆPA 2014r. Wydarzenie to miało miejsce w Słupsku w Hali Gryfia. Celem akcji było namówienie młodych ludzi, by powiedzieli "nie” trzem uzależ­nie­niom: zażywaniu narko­tyków, piciu alkoholu i paleniu papierosów. Wśród wielu artystów, którzy zaprezentowali się podczas programu wystąpił lubiany przez naszą młodzież zespół rockowy „100 %” , a największą atrakcją był występ znanego zespołu „ENEJ”, który wykonał swoje najpopularniejsze przeboje. Uczniowie z Gimnazjum w Łebieniu bardzo dziękują Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Nowej Wsi Lęborskiej za umożliwienie udziału w tym wydarzeniu.

Grafika #0: Udział gimnazjalistów w programie profilaktyczno - rozrywkowym " NIEĆPA 2014" w Słupsku
Grafika #1: Udział gimnazjalistów w programie profilaktyczno - rozrywkowym " NIEĆPA 2014" w Słupsku
Grafika #2: Udział gimnazjalistów w programie profilaktyczno - rozrywkowym " NIEĆPA 2014" w Słupsku
Grafika #3: Udział gimnazjalistów w programie profilaktyczno - rozrywkowym " NIEĆPA 2014" w Słupsku