UKS "Libero" Łebień na III Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki Siatkowej w Wałczu

Utworzono: 19-11-2013

Po raz pierwszy UKS „ Libero” Łebień brał udział w Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki Siatkowej Chłopców w kategorii „3”, który odbył się w dniach 16-17 listopada br. w Wałczu. W turnieju wystartowało 36 zespołów – łącznie 130 zawodników reprezentujących Mazowsze, Podlasie, Pomorze, Wielkopolskę, Dolny Śląsk, Ziemię Lubuską i Pomorze Zachodnie.

W ciągu 2 dni każdy zespół rozegrał 22 spotkania, których łącznie odbyło się 400. Mecze rozgrywane były w trzech grupach eliminacyjnych po 12 zespołów, a następnie cztery najlepsze składy z każdej grupy awansowały do grupy finałowej, a dalsze zostały proporcjonalnie rozdzielone na grupy, w których drużyny grały o miejsca 13-24 i 25-36.Po zaciętej rywalizacji nasz zespół wywalczył 23 miejsce. Warto podkreślić że powiat lęborski reprezentował także klub UKS „Libero” Łebień. Chłopcy z Łebienia wywalczyli ostatecznie 23 miejsce.