UKS "Libero" Łebień na turnieju mini piłki siatkowej w Kobylnicy

Utworzono: 26-10-2013

Najmłodsi zawodnicy trenujący w Uczniowskim Klubie Sportowym „Libero” Łebień, uczestniczyli w sobotę (26.10.2013) w mocno obsadzonym turnieju mini piłki siatkowej w Kobylnicy. Turniej był rozgrywany w trzech kategoriach: dwójek, trojek, i czwórek. W tej imprezie rywalizowały ze sobą drużyny z takich klubów jak: SPS Kobylnica, SP 8 Słupsk, UKS Jasieniak Gdańsk, Trefl Gdańsk, UKS Suchanik Gdańsk, SP Włynkówko, SPS Lębork, SP 3 Słupsk, SP 2 Bytów. UKS „Libero” Łebień miał swoich przedstawicieli w dwóch kategoriach dwójek i czwórek. W dwójkach wystartowali Mariusz Ortman i Jakub Labuda i po dobrej grze chłopcy uplasowali się w połowie stawki 22 zespołów. W kategorii czwórek wystąpili Pietkun Łukasz, Cieszkowski Grzegorz, Światły Patryk, Rathnau Patryk. Chłopcy mieli okazję rywalizować z najlepszymi zawodnikami w naszym województwie w tej kategorii wiekowej z takich klubów jak Trefl Gdańsk czy Suchanik Gdańsk. Trener zespołu Zdzisław Kotłowski potraktował ten turniej jako formę przygotowań do zbliżających się zawodów szkolnych.

Grafika #0: UKS "Libero" Łebień na turnieju mini piłki siatkowej w Kobylnicy
Grafika #1: UKS "Libero" Łebień na turnieju mini piłki siatkowej w Kobylnicy