UKS "Libero" Łebień zakwalifikowany do projektu Multisport

Utworzono: 09-03-2015

UKS "Libero" Łebień ponownie został zakwalifikowany do realizacji projektu Ministerstwa Sportu i Turystyki pod nazwą Multisport. Z terenu całego powiatu lęborskiego projekt realizować będą tylko dwa kluby. Będą to właśnie UKS "Libero" Łebień oraz lęborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Siatkówki.

Projekt ma na celu aktywizację sportową dzieci uczących się w szkołach podstawowych w klasach 4-6. Uczniowie będą mieli możliwość uczestniczenia w dodatkowych zajęciach pozalekcyjnych gdzie będą realizowane różne formy aktywności fizycznej, od wszystkich sportów drużynowych po lekkoatletykę, tenis stołowy czy gimnastykę .W ramach projektu klub otrzyma dodatkowy sprzęt sportowy, a nauczyciele prowadzący zajęcia będą uczestniczyć w szkoleniach oraz warsztatach metodycznych.

Grafika #0: UKS "Libero" Łebień zakwalifikowany do projektu Multisport