Utworzono: 10-04-2014

W dniach 23-25.03.2014 roku uczniowie naszej szkoły mieli okazję poznać stolicę Polski. Program wycieczki był bardzo atrakcyjny i bogaty… Zwiedzanie rozpoczęło się od porannego spaceru po warszawskiej Starówce . Uczniowie zwiedzili też Muzeum Powstania Warszawskiego, w którym wizyta okazała się dla nich wielkim przeżyciem. Kolejne punkty programu to: Centrum Nauki Kopernik wraz z projekcją filmu w Planetarium, Telewizja Polska, Sejm i Senat Rzeczpospolitej Polskiej, multimedialne Muzeum Fryderyka Chopina. Nie sposób było zapomnieć o bohaterach „Kamieni na szaniec” na warszawskich Powązkach. Wszystkie te miejsca zrobiły na młodzieży niesamowite wrażenie. Do tego noclegi w samym centrum miasta w komfortowych warunkach, rewelacyjna Pani przewodnik, która zaszczepiła u uczniów miłość do stolicy… Wszystko to sprawiło, że młodzież nie chciała opuszczać tego miasta … . Organizatorem wycieczki była Pani Elżbieta Laskiewicz, opiekunami Panie Ewelina Gaffka i Wioletta Marczewska.

Grafika #0: Wycieczka do Warszawy
Grafika #1: Wycieczka do Warszawy