Wyjazd na mecz na szczycie Plus Ligi Lotos Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów.

Utworzono: 05-02-2015

Uczniowie Zespołu Szkół w Łebieniu mieli okazję uczestniczyć w roli kibica podaczas meczu na szczycie Plus Ligi Lotos Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów. Wyjazd zorganizowała grupa projektowa pod opieką p. Marcina Dawidowskiego oraz p. Zdzisława Kotlowskiego. Nasi uczniowie spędzili cały dzień w Gdańsku uczestnicząc w seansie filmowym w Multikinie , a później oglądając i kibicując na meczu w Ergo Arenie w Gdańsku. W samym spotkaniu aktualni Mistrzowie Polski pokonali gospodarzy 3:1, a na meczy padł rekord frekwencji. Do hali w tym dniu przybyło ponad 10 tys. kibiców.

Grafika #0: Wyjazd na mecz na szczycie Plus Ligi Lotos Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów.
Grafika #1: Wyjazd na mecz na szczycie Plus Ligi Lotos Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów.
Grafika #2: Wyjazd na mecz na szczycie Plus Ligi Lotos Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów.
Grafika #3: Wyjazd na mecz na szczycie Plus Ligi Lotos Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów.
Grafika #4: Wyjazd na mecz na szczycie Plus Ligi Lotos Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów.
Grafika #5: Wyjazd na mecz na szczycie Plus Ligi Lotos Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów.
Grafika #6: Wyjazd na mecz na szczycie Plus Ligi Lotos Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów.
Grafika #7: Wyjazd na mecz na szczycie Plus Ligi Lotos Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów.