Dzień Osób z Zespołem Downa

21 marca -  podwójne święto! Nadeszła wyczekiwana wiosna i pamiętamy o Dniu Osób z Zespołem Downa. Na kolorowo i na wesoło - lewa inna i prawa inna - kolorowymi i różnymi skarpetkami wyraziliśmy naszą solidarność z Osobami z Zespołem Downa.

Uczniowie klas 1 - 3 obejrzeli prezentację,  której celem było zwiększenie  ich świadomości o funkcjonowaniu osób z Zespołem Downa. Dzieci chętnie przyłączyły się do akcji i przysłały zdjęcia swoich stóp w kolorowych skarpetkach.

Kolorowe i różne skarpety to solidarność z osobami z Zespołem Downa
Uczniowie zakładając kolorowe skarpety solidaryzują się  z osobami z Zespołem Downa
Kolorowe i różne skarpety to solidarność z osobami z Zespołem Downa
Nauczyciel i uczennica w kolorowych skarpetach